Norsk Regnskap avd Lillestrøm

Adresse

Norsk Regnskap AS
Jonas Lies gate 5
2000 Lillestrøm

Telefon

Epost

post@norskregnskap.no

Våre regnskapsførere i Lillestrøm

Jan-Ove Molle

Partner/Daglig leder
Aut. regnskapsfører
tlf: 951 21 000
dir. tlf: 909 53 140

Rannveig Otterstad

Avdelingsleder
Aut. regnskapsfører
tlf: 951 21 000
dir. tlf: 977 27 398

Mette Emilsen

Teamleder
Regnskapskonsulent
tlf: 951 21 000
dir. tlf: 455 12 521

 
Gro-Elin Vike Norsk Regnskap

Gro-Elin Vike

Teamleder
Aut. regnskapsfører
tlf: 951 21 000
dir. tlf: 417 02 372
gro-elin@norskregnskap.no

 

Julia Parshina

Aut. regnskapsfører
tlf: 951 21 000
dir. tlf: 417 02 371

Nils Dybdal

Aut. regnskapsfører
tlf: 951 21 000
dir. tlf: 970 99 427

 
Steffen Boas Hansen Norsk Regnskap

Steffen Boas Hansen

Statsautorisert revisor og autorisert regnskapsfører
tlf: 951 21 000
dir. tlf: 930 31 790
steffen@norskregnskap.no

 

Rikke Emilie Gjerde

Autorisert regnskapsfører
tlf: 951 21 000
dir. tlf: 901 62 517
rikke@norskregnskap.no

 
Oda Dale Lauritsen

Oda Dale Lauritsen

Autorisert regnskapsfører
tlf: 951 21 000 
dir. tlf: 928 17 722
oda@norskregnskap.no

 

Janine Victoria Mikkelsen

Regnskapskonsulent
tlf: 951 21 000 
dir. tlf: 941 89 164
janine@norskregnskap.no

Jørn Slåtten

Leder marked & forretningsutvikling
dir. tlf: 98 23 93 13
marked@norskregnskap.no

Knut Sveen

Statsautorisert revisor
dir. tlf: 913 38 158

Gry Ånesland

Regnskapskonsulent
Tlf: 951 21 000
Dir.tlf: 900 54 740
gry@norskregnskap.no